ADK ČR greybox Kontejner nezařazených
cz | en | 2023/2024

nepřihlášený uživatel přihlásit

Pro týmy, které debatovaly na našich akcích, ale nepatří do žádného řádného klubu.

místo: Celý svět

týmy

týmdebatéřidebaty
WSDC SR05
Tomato03
Romania - Green Team04
Romania - Neverminders04
Charlie's Angels03
BuKuLa01
Čert ví01
Mix 102
Mix 203
Mix 301
Mix 403
Tři veteráni019
Krev a mlíko01
Ad Hominem05
SVK Shrob04
mix 633
mix 533
mix 233
mix 133
mix 333
mix 433
Wizzy Wymondhamers01
Dětský domov Žatec01
NS1858
NS21166
NS3121
NS4322
NO IDEA13
Disceptatio incapax03
NT1092
NT2474
Trutnov Iggy08
Trutnov Locos08
KVT01
Krásní54
Nekrásní54
Fantastická čtyřka04
Provizorní04
Rosomáci04
Bratrstvo neohrožených04
Mladá garda01
Stará garda01
Slovenský národní tým05
Projekt 102
Projekt 202
Projekt 301
Projekt 401
Projekt 501
Projekt 601
Mix 201208
Trutnov Náčelník010
Trutnov Magor010
Školení A04
Školení B04
Školení C02
Školení D02
Školení E04
Školení F02
Školení G02
Školení H02
Školení CH02
Školení I02
Vidláci03
Piráti03
AdDaPi03
Nestlè03
Walda Geng01
Na slovíčko01
Sparrow01
Swann01
Jones01
Urchin01
Pintel01
Turner01
Anamaria01
Barbossa01
Hadras01
Ragetti01
Morey01
Bosun01
Tia Dalma01
Maccus01
Cotton01
Calypso01
Žlutí02
PPDS02
Cupcakes04
Vepředu sluníčko, vzadu měsíček01
6602
7702
8802
Jehovisti79
DHK22
Protože mikrovlnka nebyla44
Školení 122
Školení 232
Tým B32
Ha Ha42
Afirmace112
Ironman/Ironwoman33
Morava-Slezsko United32
Armageddon47
Souhlasný tým školení31
Nesouhlasný tým školení11
mix 731
Dummy team00
Ježíšci62
Dárečci52
Soudruzi z NDR34
Alice21
Chardonnay21
Rychlé šípy32
P.GO32
Tým 152
Tým 1432
Já nevím32
Tým 332
Nemáme 332
Tým 942
Tým 732
Smazat00
Ukázková afirmace73
Ukázková negace63
D164
D264
Pilát Pontský73
B164
B364
B264
B474
A194
A284
A364
A564
A474
C164
C264
C373
C483
E132
E232
E342
E432
E532
D364
D464
D574
D642
prasata:)31
Bismut31
Zirkonium31
Tantal31
Abstinenti21
Antipyrotechnici21
Tady To máš13
Filip Berťo13
Superlativa34
Divize Západ64
Nemáme třetího69
Mokré Tornádo31
Suchá Povodeň31
B532
C532
Učitelé - A00
Učitelé - B00
Učitelé - C31
Učitelé - D31
Učitelé - E31
Učitelé - F41
Smazat50
Národný tím severné Uhorsko31
To po mě nemůžeš chtít31
My to po nich chceme31
Testování AFF2316
Testování NEG1916
AllStars rozhodčí31
Delta π31
Proletariát31
Petr Kasička10
Kristián Čech, pytel plný blech10
DT - Boulder31
DT - Foxtrot31

členové

přehled IB | přehled řečnických bodů

jménotýmdebatérčlen ADK
Agulár Richardaktivníne
Ajašová Kláranene
Appeltauerová LucieDivize Západaktivníne
Baierová Veronikaaktivníne
Bartošová AnetaUtopenci, Modrá velryba, Helloaktivníne
Benešová Petranene
Beržinský Martinnene
Borkovcová Evanene
Bot Mathanja Rosinaaktivníano
Bot Zoe KaitlynD2aktivníano
Brzybohatý MatyášA1aktivníne
Březina JiříAlicenene
Bůbela AmélieA1, A2aktivníano
Bumbalík MarcelChardonnayaktivníne
Bútorová Hananene
Čech Patrikaktivníano
Černý VítE4aktivníne
Čumplová Nikolnene
Daňková Petranene
Ďásek Petrnene
de Vrijer Elsnene
Dietrichová Kristýnanene
Dittrich LukášUčitelé - Caktivníano
Doanová LauraThe Cluelessaktivníne
Doležel Jakubnene
Dostál VítUčitelé - Faktivníano
Dutko Dávid nene
Falatková Soňanene
Feix Jiřínene
Fikrlová BlankaUčitelé - Faktivníano
Friedrich Jiřínene
Frýdl HynekHa Haaktivníne
Gara Jannene
Gausová Zörnerová MarkétaUčitelé - Eaktivníano
Gazdová VendulaUčitelé - Caktivníne
Geršl PetrE4aktivníne
Gronowski Robertaktivníne
Gřundělová Ivananene
Hájková Lucie*Kejsy X Theme*aktivníne
Hanzlíková Anna-MarieHa Haaktivníne
Havlíčková LenkaUčitelé - Faktivníano
Heindlová Tinanene
Hejduk GeorgiaArmageddonaktivníne
Hess Václavaktivníne
Honsnejmanová Noraaktivníne
Horáková AdélaArmageddonaktivníne
Hrbáček Jannene
Hronová Lucieaktivníano
Hrubá Kateřinanene
Hrubá MarkétaD3aktivníano
Chu Gabrielnene
Chvátal SamA1aktivníano
Janda MatyášB1, Doppler 1, Doppler 2aktivníano
Janečková Jananene
Janovec VojtěchSoudruzi z NDRaktivníne
Javůrková SabinaD4aktivníano
Jirásek MatyášWHAMaktivníne
Jirovská Hanaaktivníne
Kahleová AnetaImpetum Imperium, Každá pec jiná pesaktivníne
Kartusová Alžbětanene
Kleinová ZuzanaUčitelé - Faktivníano
Klíčová Barboranene
Kohár Matejnene
Kokavec Jánnene
Kolena RichardOG-Hrabůvkaaktivníano
Kolomazník AdamArmageddonaktivníne
Kolovrzková Barboraaktivníne
Konrádová Kateřinanene
Kopáček Víteknene
Kopecký Michalnene
Krejčí Romannene
Krotká ZitaE3, C4aktivníne
Kroutilová Martinanene
Krpešová Nikaaktivníne
Kudrnovská Dominikanene
Kukrál Petr VáclavDivize Západaktivníne
Kuparowitz BenediktB1, Doppler 1, Doppler 2aktivníano
Kutzendorferová Annaaktivníne
Kyjovská Anna - Marieaktivníano
Lehotská Petranene
Leskovanová Patricieaktivníano
Ľorková TimeaNárodný tím severné Uhorskoaktivníne
Majorová SylvieArmageddonaktivníne
Malchárková ViktorieC5aktivníano
Málik Jaroslavnene
Malíková Kamila LauraTým 7aktivníne
Mangová Pavlínanene
Michelová Aničkanene
Moravčíková Noemiaktivníne
Morávková Janaaktivníano
Mošovská Rozálie Nikéaktivníne
Motyčka Mareknene
Motyčková Hananene
Mudra OttoSoudruzi z NDRaktivníne
Muhrová IvanaUčitelé - Daktivníne
Mutinová Ivanaaktivníano
Neumanova Terezaaktivníano
Nigrini Sarah AnnaB2, Doppler 1, Doppler 2aktivníano
Noga Filipnene
Nováková Lenkaaktivníne
Nováková Veronikaaktivníne
Novohradská Terezanene
Novotná Jitkanene
Nyklíčková MichaelaE5aktivníne
Obruča DominikUčitelé - Caktivníano
Ondrejková Kateřinanene
Pacholská Denisanene
Peitrov Jakubaktivníne
Perglerová JiřinaD6aktivníne
Plocar Zbyněkaktivníano
Posi Monikaaktivníne
Pospíšil Čeněknene
Provazníková Jananene
Průšová "Denny" Denisanene
Příklenk OldřichGnómóniaktivníne
Randell Pollynene
Regnerová Evanene
Richterová Annanene
Rygálová Eliškanene
Řezníčková AnnaA5aktivníano
Salame MarkB1, Doppler 1, Doppler 2aktivníano
Sladký Jakubnene
Slováček MarekSpes novaeaktivníne
Smítková BlankaA team*aktivníne
Smítková Martinanene
Solčaniová Veronikanene
Sopčák AlexejNárodný tím severné Uhorskoaktivníne
Soukup Jannene
Staňková LenkaChardonnayaktivníne
Stehlík Mojmírnene
Stejskal TomášB5aktivníano
Stránská Michaelanene
Stupková Michalanene
Svěrák MatějC3aktivníne
Svobodová Kateřinaaktivníne
Sýkora Milannene
Sýkora Tomášnene
Šauerová MartinaUčitelé - Eaktivníano
Šibůrková Veronikaaktivníne
Škrobánková Terezaaktivníne
Špalek ViktorSvobodné město Gdaňskaktivníne
Švalbová AliceAliceaktivníne
Tesařová EditaA1, A2, Makarony se sýremaktivníano
Tomáš Michalnene
Trubačíková HanaA4, C4aktivníne
Týfová AliceŠkolení 2aktivníne
Tywoniak Adamnene
Uhrín Peternene
Vacková NinaHa Haaktivníne
Valúch TobiasNárodný tím severné Uhorskoaktivníne
Varga Matejnene
Vašátková SofieA5aktivníano
Vavřena KarelKepleraktivníne
Vinš Michaelnene
Vladařová Zuzananene
Vrána MartinA4aktivníano
Vyroubalová Adélaaktivníne
Wágnerová Mariannaaktivníne
Walach Barbaranene
Wolfová Martinanene
Zavadilová Simonaaktivníne
Zlatníková Zuzananene
Zwilling ŠimonD3aktivníano
Žambochová Evanene